Carlo Petrini

simple

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Carlo Petrini

Jakość:

Artykuł „Carlo Petrini“ w angielskiej uproszczonej Wikipedii posiada 24.5 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 5 referencji oraz 1 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w angielskiej Wikipedii. Jednak najbardziej popularną wersją językową artykułu jest włoska.

Ten artykuł jest cytowany 2 razy w angielskiej uproszczonej Wikipedii oraz cytowany 325 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Angielski uproszczony): Nr 13633 we wrześniu 2025 roku
  • Globalny: Nr 1218 w maju 2026 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Angielski uproszczony): Nr 37551 w listopadzie 2025 roku
  • Globalny: Nr 10490 w maju 2026 roku

Dla danego artykułu znaleziono 17 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Angielski (en)
Carlo Petrini
30.6794
2Kataloński (ca)
Carlo Petrini
29.4627
3Francuski (fr)
Carlo Petrini (journaliste)
28.6369
4Włoski (it)
Carlo Petrini (gastronomo)
28.0506
5Niemiecki (de)
Carlo Petrini
28.0481
6Hiszpański (es)
Carlo Petrini
26.3511
7Perski (fa)
کارلو پترینی
24.7111
8Angielski uproszczony (simple)
Carlo Petrini
24.5271
9Hindi (hi)
कार्लो पेट्रिनी
23.4688
10Arabski (ar)
كارلو بيتريني
22.6486
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Carlo Petrini" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Włoski (it)
Carlo Petrini (gastronomo)
532 381
2Angielski (en)
Carlo Petrini
254 337
3Niemiecki (de)
Carlo Petrini
65 458
4Hiszpański (es)
Carlo Petrini
50 604
5Francuski (fr)
Carlo Petrini (journaliste)
40 013
6Portugalski (pt)
Carlo Petrini
22 742
7Hebrajski (he)
קרלו פטריני
3 830
8Galicyjski (gl)
Carlo Petrini
3 401
9Baskijski (eu)
Carlo Petrini
2 349
10Hindi (hi)
कार्लो पेट्रिनी
1 783
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Carlo Petrini" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Włoski (it)
Carlo Petrini (gastronomo)
4 180
2Angielski (en)
Carlo Petrini
1 780
3Niemiecki (de)
Carlo Petrini
555
4Francuski (fr)
Carlo Petrini (journaliste)
403
5Hiszpański (es)
Carlo Petrini
247
6Portugalski (pt)
Carlo Petrini
110
7Czeski (cs)
Carlo Petrini
52
8Rumuński (ro)
Carlo Petrini
40
9Hebrajski (he)
קרלו פטריני
36
10Kataloński (ca)
Carlo Petrini
26
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Carlo Petrini" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Włoski (it)
Carlo Petrini (gastronomo)
110
2Angielski (en)
Carlo Petrini
61
3Niemiecki (de)
Carlo Petrini
49
4Francuski (fr)
Carlo Petrini (journaliste)
47
5Galicyjski (gl)
Carlo Petrini
15
6Portugalski (pt)
Carlo Petrini
14
7Hebrajski (he)
קרלו פטריני
13
8Kataloński (ca)
Carlo Petrini
11
9Hiszpański (es)
Carlo Petrini
11
10Baskijski (eu)
Carlo Petrini
11
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Carlo Petrini" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Kataloński (ca)
Carlo Petrini
2
2Angielski (en)
Carlo Petrini
2
3Arabski (ar)
كارلو بيتريني
1
4Hiszpański (es)
Carlo Petrini
1
5Francuski (fr)
Carlo Petrini (journaliste)
1
6Hebrajski (he)
קרלו פטריני
1
7Włoski (it)
Carlo Petrini (gastronomo)
1
8Portugalski (pt)
Carlo Petrini
1
9Czeski (cs)
Carlo Petrini
0
10Niemiecki (de)
Carlo Petrini
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Carlo Petrini" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Czeski (cs)
Carlo Petrini
102
2Włoski (it)
Carlo Petrini (gastronomo)
79
3Angielski (en)
Carlo Petrini
39
4Francuski (fr)
Carlo Petrini (journaliste)
28
5Niemiecki (de)
Carlo Petrini
24
6Hiszpański (es)
Carlo Petrini
16
7Arabski (ar)
كارلو بيتريني
7
8Baskijski (eu)
Carlo Petrini
6
9Hebrajski (he)
קרלו פטריני
5
10Portugalski (pt)
Carlo Petrini
5
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Angielski uproszczony:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Angielski uproszczony:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Angielski uproszczony:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Angielski uproszczony:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Angielski uproszczony:
Globalnie:
Cytowania:
Angielski uproszczony:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
كارلو بيتريني
caKataloński
Carlo Petrini
csCzeski
Carlo Petrini
deNiemiecki
Carlo Petrini
enAngielski
Carlo Petrini
esHiszpański
Carlo Petrini
euBaskijski
Carlo Petrini
faPerski
کارلو پترینی
frFrancuski
Carlo Petrini (journaliste)
glGalicyjski
Carlo Petrini
heHebrajski
קרלו פטריני
hiHindi
कार्लो पेट्रिनी
itWłoski
Carlo Petrini (gastronomo)
laŁaciński
Carolus Petrini
ptPortugalski
Carlo Petrini
roRumuński
Carlo Petrini
simpleAngielski uproszczony
Carlo Petrini

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Angielski uproszczony:
Nr 37551
11.2025
Globalny:
Nr 10490
05.2026

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Angielski uproszczony:
Nr 13633
09.2025
Globalny:
Nr 1218
05.2026

Historia rankingu ZA globalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W angielskiej uproszczonej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: List of European countries, Black, List of sex positions, 2026 Iran war, Suresh Raina, Politics of Germany, Academy Award for Best Director, 2020, DYSS-TV, 2022.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji